Zabierz maluchy na rodzinne poszukiwanie skarbu w bibliotecznym ogrodzie w Piekarach Śląskich

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka zaprasza wszystkich chętnych na terenową grę. Mali poszukiwacze razem ze swoimi rodzicami wezmą udział w wiosennej zabawie. Zapisy trwają.

Piekary slaskie gra biblioteka

Wiosenne poszukiwanie skarbu w Piekarach

Choć Wielkanoc już za nami, każdy powód jest dobry do zabawy na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że pogoda zrobiła się prawdziwie wiosenna, a nawet letnia i zachęca do wyjścia z domu. W przyszły weekend w ogrodzie centralnej biblioteki w Piekarach Śląskich (ul. Kalwaryjska 62d) odbędzie się zabawa w szukanie skarbu. Wydarzenie zaplanowano na 11 i 12 kwietnia (czwartek, piątek). Będzie się rozpoczynać w godzinach: 16:00, 16:45 i 17:30. Gra trwa około 20 minut. Na czym polega wyzwanie?

- Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat (do zabawy zapraszamy również grupy kilkuosobowe - można zabrać ze sobą przyjaciół). Zabawa polega na odnalezieniu wskazówek ukrytych w bibliotecznym ogródku, które doprowadzą uczestników do skarbu - zdradzają bibliotekarze.

Liczba uczestników jest niestety ograniczona. Dlatego organizatorzy proszą zainteresowanych o wcześniejsze zapisy. Rejestracja trwa pod numerem telefonu: 32 767 59 75. Jeśli pogoda spróbuje popsuć plany zabawy na świeżym powietrzu, wydarzenia zostaną przeniesione na inne dni.

Piekary slaskie podroz

Może Cię zainteresować:

Piekary Śląskie. Biblioteka szuka podróżników - tych doświadczonych i mało zaawansowanych

Autor: Urszula Gołkowska

07/02/2024

Piekary slaskie bieg autyzm

Może Cię zainteresować:

Bieg i Marsz Nordic Walking Świadomości Autyzmu w Piekarach Śląskich. To już w ten weekend

Autor: Urszula Gołkowska

04/04/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon