Piekary Śląskie. Biblioteka szuka podróżników - tych doświadczonych i mało zaawansowanych

Przeżyłeś ciekawą przygodę? Masz przydatne porady dotyczące podróżowania? Chciałbyś pokazać komuś swoje wyjątkowe fotografie? Biblioteka w Piekarach Śląskich jest zainteresowana spotkaniem z Tobą!

Urszula Gołkowska
Piekary slaskie podroz

Podróżnicy poszukiwani

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich ma ciekawą propozycję. Zachęca do kontaktu podróżników, nie tylko tych zawodowych, by podzielili się z innymi swoją pasją. To szansa, żeby opowiedzieć o swoich małych i dużych wyprawach, wspomnieć o przydatnych poradach, pokazać zdjęcia z wakacji, przy których inni znajomi zazwyczaj zasypiają, a nowa publiczność ma szansę je docenić. Przy okazji będzie można nawiązać znajomość z osobami także lubiącymi aktywny wypoczynek.

- Drodzy Czytelnicy, jeśli są wśród Was podróżnicy, chcieliśmy zaprosić Was do podzielenia się Waszymi relacjami z odkrywania ciekawych zakątków naszego kraju, kontynentu i całego świata. Z przyjemnością zorganizujemy w naszej bibliotece podróżnicze spotkanie, slajdowisko, prezentację, w której to właśnie Wy będziecie mogli odegrać główną rolę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego zapraszamy do kontaktu - zapowiadają bibliotekarze.

Jak przedstawić chęć udziału w inicjatywie? Zgłoszenia zbiera instruktor Łukasz Żywulski. Skontaktujemy się z nim mailowo (instruktor@biblioteka.piekary.pl), telefonicznie (32 767 59 75) lub poprzez Facebooka.

Zdjęcie z Facebook'a Kasi Tomaszewskiej

Może Cię zainteresować:

Świecka misjonarka z Piekar Śląskich została wysłana do Zambii

Autor: Redakcja

27/09/2021

Subskrybuj piekary.info

google news icon