Portal Piekary.info pełni rolę lidera wśród mediów lokalnych w Piekarach Śląskich. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2006 roku, a powiązana z nami gazeta ukazuje się od 2014 roku. Dzięki zręcznemu połączeniu nowoczesnych, cyfrowych środków przekazu z tradycyjnymi, docieramy z naszymi informacjami do pełnego spektrum mieszkańców Piekar. Czytają nas zarówno osoby młode, z doskonałymi umiejętnościami surfowania po internecie, jak i roczniki starsze, które każdego miesiąca otrzymują egzemplarz naszej gazety do skrzynki.

reklama

Reklama w Piekarskiej prasie

Gazeta "Przegląd Piekarski" to obecnie największe wydawnictwo tego typu w mieście. Dzięki naszym gazetom mieszkańcy zyskują rzetelny przegląd bieżących wydarzeń z minionego miesiąca, a reklamodawcy mają szansę skutecznie dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Porozmawiaj z przedstawicielami działu reklamy piekary.info, aby poznać dostępne możliwości promocji Twojej firmy.

Najnowsze wydanie gazety

Zajrzyj do ostatniego numeru

gazeta
gazeta
tablet

Piekary
reklama w internecie

Z racji kilkunastu lat funkcjonowania na rynku, nasz portal cieszy się dużym gronem stałych czytelników, którzy codziennie sprawdzają, o czym piszemy. Naszym reklamodawcom oferujemy różnorodne formaty, w tym displayowe, artykuły sponsorowane oraz specjalne kampanie dostosowane do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni i potrafimy niejedno zrobić ;) Napisz lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

portal

Co wyróżnia piekary.info

reklama

Lokalność

piszemy o Piekarach dla mieszkańców Piekar Śląskich

reklama

Szybkość

codziennie informujemy o najnowszych wydarzeniach

reklama

Szerokie grono odbiorców

poprzez portal i gazetę trafiamy zarówno do młodych, jak i starszych

piekary.info w liczbach

34 tys.

odsłon miesięcznie

730 tys.

odsłon przez ostatni rok

9,3 tys.

fanów na Facebooku

Kontakt z działem reklamy

poniedziałek-piątek

08:00 - 16:00

Rynek 12

41-902 Bytom

agent

Emilia Brol

kierownik ds. sprzedaży

agent

Krzysztof Sienny

Specjalista ds. sprzedaży

Napisz do nas

Zaufali nam