Walentynkowe prezenty last minute. W Piekarach Śląskich odbędzie się kiermasz

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na upominek dla ukochanej osoby, nie trzeba panikować. W coś małego, ale wyjątkowego będzie można zaopatrzyć się w przyszłym tygodniu w naszym mieście.

Walentynkowy kiermasz w Piekarach Śląskich

14 lutego coraz bliżej. Święto zakochanych wypada już w środę. Z tej okazji Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich zorganizowały specjalne wydarzenie. W siedzibie Urzędu Miasta odbędzie się charytatywny kiermasz.

- Dzień Zakochanych to idealna okazja, żeby podarować bliskiej osobie wyjątkowy i nietuzinkowy prezent. Takie właśnie ozdoby tworzą niepełnosprawni podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich, wkładając w nie całe swoje serce - zachęcają urzędnicy.

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego przy ulicy Bytomskiej 84. Potrwa od godziny 9:30 do 13:00. Zainteresowani będą mieli okazję nabyć przeróżne prezenty: kartki okolicznościowe, figurki, maskotki czy ozdoby do przestrzeni domowej. Co więcej, udział w kiermaszu ma charakter charytatywny. Cała uzbierana w ten sposób kwota zostanie przekazana na rzecz osób niepełnosprawnych. Tym bardziej warto się wybrać!

Piekary slaskie wieczor muzyczny

Może Cię zainteresować:

Walentynki w filmowym stylu. Przed nami II Piekarski Wieczór Muzyczny

Autor: Urszula Gołkowska

06/02/2024

Piekary slaskie walentynki 2024

Może Cię zainteresować:

Walentynki w Piekarach Śląskich? Na sportowo! Na zwycięzców konkursu czekają nagrody

Autor: Urszula Gołkowska

05/02/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon