Walentynki w Piekarach Śląskich? Na sportowo! Na zwycięzców konkursu czekają nagrody

W przyszłym tygodniu wszyscy zakochani będą cieszyć się swoim świętem. Z tej okazji w naszym mieście odbywa się specjalny konkurs dedykowany amatorom aktywności fizycznej. Co trzeba zrobić? Wystarczy ubrać odblask, przebyć trasę w kształcie symbolu miłości i wysłać zgłoszenie.

Piekary slaskie walentynki 2024

Aktywne Walentynki w Piekarach Śląskich

Kto powiedział, że 14 lutego musi wiązać się ze oglądaniem filmów w kinie, kolacją czy wieczorem w domu? Równie dobrze można poświętować na świeżym powietrzu. Propagatorzy sportu zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji. Wojciech Krawczyk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komenda Miejska Policji oraz WTZ w Piekarach Śląskich przygotowali w tym roku specjalne walentynkowe wyzwanie. Od 1 do 14 lutego uczestnicy mogą przebyć wytyczoną przez siebie trasę i powalczyć o nagrody.

- Narysuj swoją aktywnością - spacer, marsz NW, bieg lub jazda na rowerze, walentynkowy symbol, zrób zdjęcia aktywności oraz założonego odblasku, wyślij na dres mailowy: sportpiekary@interia.pl i... wygraj! - zachęcają inicjatorzy akcji.

Co dokładnie trzeba zrobić? W podanym terminie należy zarejestrować jedną z aktywności: bieg, marsz nordic walking, jazdę na rowerze lub spacer, na urządzeniu (zegarek z GPS, aplikacja w telefonie itp.) i "narysować" (wytyczyć) na mapie symbol kojarzący się z Walentynkami. Może to być serce, napis love, obrączki lub cokolwiek innego - liczy się kreatywność. Komisja oceni oryginalność realizacji zadania. Długość przebytej trasy nie ma znaczenia. Następnie uczestnicy na adres mailowy: sportpiekary@interia.pl przesyłają:

  • zrzut ekranu (zapisany obraz) przedstawiający aktywność wraz z wykonanym "rysunkiem",
  • zdjęcie z założonym na odzież elementem odblaskowym,
  • zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, numer kontaktowy, wiek, zgodę na wykorzystanie oraz publikację wizerunku sfotografowanej osoby z założonym elementem odblaskowym oraz grafiki wykonanej przez nią aktywności (wzór na facebookowej stronie wydarzenia Aktywne Walentynki).

Zwycięzców poznamy do 23 lutego. Z każdej kategorii (bieg, jazda na rowerze, spacer, marsz nordic walking) zostanie wybrany jeden laureat. Organizatorzy wręczą im nagrody podczas Piekarskiej Ustawki Sportowej, jaka odbędzie się w lutym. Celami akcji są: upowszechnianie aktywności fizycznej, promocja zdrowego stylu życia, umożliwienie uczestnikom współzawodnictwa i pokonywania własnych barier, aktywizacja do ruchu, propagowanie zasad bezpieczeństwa oraz stosowania odblasków podczas aktywności sportowych.

Piekary zumba zajecia

Może Cię zainteresować:

Czas ruszyć na trening. Piekary Śląskie zapraszają na bezpłatne zajęcia zumby

Autor: Urszula Gołkowska

29/01/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon