Czas ruszyć na trening. Piekary Śląskie zapraszają na bezpłatne zajęcia zumby

Od lutego ruszają regularne spotkania w tanecznych rytmach. W hali MOSiR będą mieć miejsce zajęcia sportowe dedykowane wszystkim, którzy chcą trochę wzmocnić organizm bez dużego wysiłku.

Piekary zumba zajecia

Zumba w Piekarach Śląskich

W mieście nie brakuje entuzjastów tego sposobu spędzania wolnego czasu. Wszyscy, którzy zdążyli już poznać zumbą, ale także zupełnie nowe osoby mogą powrócić do regularnego ćwiczenia. Od następnego miesiąca powracają spotkania w Piekarach Śląskich. Ćwiczenia zaplanowano na niedziele. Pierwsze spotkanie już 4 lutego. Rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali sportowej MOSiR Olimpia przy ulicy Ziętka 60. Jeszcze jeden argument dla nieprzekonanych - udział w zajęciach jest bezpłatny.

Na czym polega zumba? To rodzaj ćwiczeń łączących fitness z elementami tańców latynoamerykańskich. Nie jest to bardzo trudna ani wyczerpująca aktywność. Wszystkie ruchy pokazywane są przez trenera w rytm muzyki. Dzięki regularnym spotkaniom z zumbą możemy wspomóc swoją wytrzymałość, rozruszać mięśnie, poprawić sylwetkę. Ćwiczenia fizyczne mają także pozytywny wpływ na odporność. Co więcej, pomagają także zredukować stres czy poprawić samoocenę.

Lodowisko w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Lodowisko w Piekarach Śląskich otwarte. Pierwsi tegoroczni łyżwiarze testowali taflę

Autor: Urszula Gołkowska

13/12/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon