Lodowisko w Piekarach Śląskich otwarte. Pierwsi tegoroczni łyżwiarze testowali taflę

Od wczoraj zimowa atrakcja czeka na fanów łyżew. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ul. Olimpijską 3. Nie trzeba się nawet specjalnie przygotowywać - sprzęt znajdziemy w wypożyczalni.

Piekary Śląskie mają już lodowisko!

Od wczoraj tafla jest dostępna dla mieszkańców i przyjezdnych gości. 12 grudnia odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu. Lodowisko odwiedzili pierwsi zainteresowani. Przywitali ich przedstawiciele władz miasta, a także wielka maskotka MOSiR. Atrakcja znajduje się przy ulicy Olimpijskiej 3. Brak sprzętu to nie przeszkoda. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia łyżew. Można również skorzystać z odpłatnej opcji naostrzenia swojej pary. Zapłacimy za to 15 zł. Ostrzenie odbywa się od godziny 16:00 do 20:00 w budynku głównym MOSiR.

- Wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego lodowiska. Dla najmłodszych uczestników plenerowej ślizgawki przygotowane są Pingwinki – przyrządy pomagające w opanowaniu jazdy na łyżwach. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, a dzieci do 7. roku życia mają wstęp wolny - zapraszają urzędnicy miejscy.

Cennik i godziny otwarcia lodowiska znajdziemy poniżej.

Lodowisko w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Piekary Śląskie zapraszają na łyżwy. W przyszłym tygodniu otwiera się lodowisko!

Autor: Urszula Gołkowska

07/12/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon