Walentynki w filmowym stylu. Przed nami II Piekarski Wieczór Muzyczny

W przyszłym tygodniu w naszym mieście zabrzmią dźwięki najpopularniejszych soundtracków z polskich produkcji. Na koncert zaprasza biblioteka.

Piekary slaskie wieczor muzyczny

Filmowe Walentynki w Piekarach Śląskich

Jest propozycja dla osób, które celebrowanie święta zakochanych chciałyby rozpocząć dzień wcześniej. Jeśli lubicie dobre brzmienia i interesujecie się kinematografią lub po prostu szukacie ciekawego kulturalnego wydarzenia - Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka ma dla Was coś specjalnego. 13 lutego (wtorek) odbędzie się II Piekarski Wieczór Muzyczny. Nastrojowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Co już o nim wiadomo?

- W trakcie spotkania usłyszycie najsłynniejsze utwory polskiej muzyki filmowej, wykonane na żywo przez Natalię Piątek i Tomasza Kursę. Gościem specjalnym będzie Michał Wilczyński (Wydawnictwo Gad Records) - zapowiadają organizatorzy.

Koncert odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej 62d. Więcej informacji otrzymamy dzwoniąc pod numer: 607 276 616. Współorganizatorem wydarzania jest Spółdzielczy Dom Kultury w Piekarach Śląskich. Osoby preferujące aktywne spędzanie wolnego czasu w naszym mieście też znajdą coś dla siebie. Z myślą o nich powstał zimowy challenge. Więcej o nim poniżej.

Piekary slaskie walentynki 2024

Może Cię zainteresować:

Walentynki w Piekarach Śląskich? Na sportowo! Na zwycięzców konkursu czekają nagrody

Autor: Urszula Gołkowska

05/02/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon