To będzie smakowity weekend w Piekarach Śląskich. Zlot foodtrucków pod Kopcem Wyzwolenia

W naszym mieście już dziś, 22 marca, pojawią się wozy z przeróżnymi kuchniami. Wydarzenie potrwa przez trzy dni, a organizatorzy zapowiedzieli nie tylko gastronomiczne atrakcje.

Żarciowozy
Zlot foodtrucki piekary slaskie

Żarciowozy w Piekarach

- Podczas zlotu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno smakosz, jak i amator street food’u. Będziecie mogli zasmakować tak samo w słodkim, jak i w słonym, w pikantnym bądź orzeźwiającym. Znajdziecie zarówno przekąski, a także coś większego - zachęcają urzędnicy miejscy.

Miłośnicy egzotycznych kuchni, szalonych smaków i dobrego jedzenia mają szansę spróbować czegoś nowego. Pod Kopcem Wyzwolenia będą na nich czekać specjały z przeróżnych foodtrucków.

Program imprezy:

  • piątek, 22.03 – 15:00-21:00
  • sobota, 23.03 – 12:00-21:00
  • niedziela, 24.03 – 12:00-20:00

Dla gości przewidziano specjalne atrakcje. Pierwsi z nich będą mogli załapać się na wyjątkową ofertę i darmową degustację.

- Na Żarciowozach specjalnie dla Was każdego dnia zlotu - przez pierwszą godzinę będziemy... wydawali za darmo porcje degustacyjne z każdego foodtrucka! Wydawali za darmo wejściówki na jednego dmuchańca dla dzieciaków! Ale to nie koniec! Mamy też coś dla łowców kulinarnych wrażeń! Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu, oprócz standardowego menu, będziemy mieli dla Was ofertę specjalną "Happy Hour" - zapowiadają organizatorzy.

O co chodzi? Podczas "Happy Hour" każdy pojazd wyciągnie inne menu. Będzie obowiązywało tylko przez godzinę. Znajdziemy w nim specjał, który ma zaskoczyć stałych bywalców. Z myślą o najmłodszych powstanie też małe wesołe miasteczko. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, toru przeszkód czy trampoliny Eurobungee.

Pizzeria Piekary Sole

Może Cię zainteresować:

Tłumy na otwarciu nowej pizzerii "Sole" na os. Manhattan. Najczęstszym wyborem była pizza Margherita

Autor: Martyna Urban

27/07/2023

Nowa kawiarnia Kamień

Może Cię zainteresować:

W Kamieniu otwarła się nowa kawiarnia. "Czarna-biała" zaprasza nie tylko na aromatyczną kawę

Autor: Martyna Urban

10/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon