Tłumy na otwarciu nowej pizzerii "Sole" na os. Manhattan. Najczęstszym wyborem była pizza Margherita

Po trwającym kilka tygodni remoncie w nowym miejscu otwarła się pizzeria "Sole". Odtąd społeczność może zamówić i zjeść dania kuchni włoskiej w lokalu przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Pizzerią w dniu otwarcia odwiedziło co najmniej kilkadziesiąt osób.

"Sole" na osiedlu Mahattan już otwarte

W środę, 26 lipca odbyło się otwarcie nowej pizzerii "Sole". Pomimo niesprzyjającej pogody przed lokalem ustawiła się kolejka osób. Do wyboru klienci mieli 16 rodzajów pizz włoskich. Ich najczęstszym wyborem była Margherita, salame piccante, cotto, szynka i pieczarki oraz mięsna.

- Nie spodziewaliśmy się tylu klientów. W ciągu kilku godzin odwiedziło nas około 100 osób - mówi Andrzej Matejczyk, współwłaściciel lokalu "Sole".

W nowym menu znalazło się kilkanaście rodzajów pizz na cienkim cieście, w tym: tropea, parma, speck, fresca, formaggi, warzywna, tuńczyk oraz hawajska Oprócz tego nie zabrakło także deserów i lodów na wynos.

Lokal jest czynny od środy do niedzieli w godzinach 13-21. Pizzeria pomieści maksymalnie około 30 osób. Restauracja została urządzona w stylu industrialnym.

Przypomnijmy, że pizzeria Sole funkcjonowała jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku w starej lokalizacji, czyli przy ulicy Jana Pawła II. Pozytywne recenzje gości (według Google lokal uzyskał ocenę 4,8 ze średniej 41 głosów) zmotywowały właściciela do otwarcia Sole w nowej lokalizacji. W lokalu znajdzie się miejsce siedzące dla kilkunastu gości. Remont nowej lokalizacji rozpoczął się na początku czerwca.

Sole Pizza

Może Cię zainteresować:

Kilka dni dzieli nas od otwarcia nowej pizzerii. "Sole" otworzy się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Autor: Martyna Urban

24/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon