Kilka dni dzieli nas od otwarcia nowej pizzerii. "Sole" otworzy się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Właściciel pizzerii "Sole" zapowiedział oficjalną datę jej otwarcia. Lokal jeszcze w 2023 roku funkcjonował przy ulicy Jana Pawła II. Ze względu na dobre recenzje gości Andrzej Matejczyk postanowił przenieść pizzerię do większego lokalu.

Sole Pizza

W Piekarach otworzy się nowa włoska pizzeria

W środę, 26 lipca oficjalnie zostanie otwarta pizzeria "Sole". Odtąd przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 81 goście będą mogli degustować prawdziwie włoskich specjałów. W nowym menu znajdą się m.in. kilkanaście rodzajów pizz na cienkim cieście, w tym: Margheritę, Cotto, Salame, Piccante, Formaggi czy nawet mięsną. Oprócz tego nie zabraknie deserów i lodów na wynos.

Przypomnijmy, że pizzeria Sole funkcjonowała jeszcze w pierwszym kwartale 2023 roku w starej lokalizacji, czyli przy ulicy Jana Pawła II. Pozytywne recenzje gości (według Google lokal uzyskał ocenę 4,8 ze średniej 41 głosów) zmotywowały właściciela do otwarcia Sole w nowej lokalizacji. W lokalu znajdzie się miejsce siedzące dla kilkunastu gości. Remont nowej lokalizacji rozpoczął się na początku czerwca.

- Cały czas działamy, aktualnie lokal zmienił już swoje kolory teraz czas na dodatki i już niebawem widzimy się na miejscu! Gwarantujemy że będzie świetna atmosfera i pyszne jedzenie - informuje właściciel lokalu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Pizzerii Sole Italiana.

Subskrybuj piekary.info

google news icon