Świąteczne sesje noworodków w piekarskiej porodówce. Maluchy przebrane za Mikołaja i nie tylko [GALERIA]

W 2021 roku piekarska porodówka zaczęła wykonywać stylizowane sesje noworodków. Maluchy przebierane były za księżniczki, książęta i inne postacie bajkowe. Tym razem położne postanowiły postawić na świąteczny akcent.

Od początku grudnia na stronie piekarskiej porodówki zaczęły pojawiać się stylizowane sesje świąteczne. Motywem przewodnim zdjęć były święta. Dzieci przebierano za Mikołajów, śnieżynki, a także dodawano świątecznych elementów w tle fotografii.

Stylizowane świąteczne sesje zaczęły pojawiać się na stronie piekarskiej porodówki od początku grudnia. Łącznie wykonano cztery sesje i sfotografowano 36 maluchów.

Sesje piekarskiej porodówki
Sesje piekarskiej porodówki

Innowacyjny pomysł na stylizowane sesje

Pomysł prowadzenia stylizowanych sesji zdjęciowych dla noworodków miał być elementem kampanii reklamującej piekarską porodówkę. Strona zaczęła być prowadzona w styczniu 2021 roku. Początkowo pojawiały się artykuły merytoryczne opisujące przygotowania do porodu, sam poród oraz jego rodzaje. Miesiąc później - w lutym wprowadzono regularną publikację stylizowanych sesji.

- Pierwszą przebieraną sesję zainicjowała nasza położna Asia. Od tego momentu razem z dziewczynami szukamy inspiracji i przygotowujemy się do kolejnych sesji - tłumaczy Sonia Grajzer, jedna z położnych zaangażowana w projekt.

Położne mając wybraną przez siebie bazę strojów, dopasowują ubranka do niemowlęcia. I tak wykonywane są zdjęcia - z kocykami, pluszakami, na dywanach, w strojach księżniczek i w koszyczku. Mamy maluchów są zachwycone niepowtarzalną pamiątką.

Sesje odbywają się kilka razy w tygodniu. Zespół położnych, gdy tylko nie ma pacjentki na sali porodowej, bierze maluszki i przygotowuje piękne aranżacje. Zdjęcia robione są telefonem, ale efekt robi wrażenie - Staramy się przygotowywać nietuzinkowe aranżację dla każdego maluszka i publikujemy je zbiorczo na Facebooku - dodaje Sonia Grajzer.

Porodówka piekary śląskie

Może Cię zainteresować:

Czy w Piekarach Śląskich dobrze się rodzi? Mamy wskazują, że tak

Autor: Urszula Gołkowska

06/10/2022

Sesje zdjęciowe noworodków w Piekarach

Może Cię zainteresować:

Piekarska porodówka wykonuje stylizowane sesje noworodków. Są zajączki, księżniczki i książęta

Autor: Martyna Urban

13/05/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon