Piekarska porodówka wykonuje stylizowane sesje noworodków. Są zajączki, księżniczki i książęta

Piekarska porodówka od ponad roku wykonuje stylizowane sesje zdjęciowe nowonarodzonym dzieciom. Pomysł wyszedł od zespołu położnych, który chciał polepszyć wizerunek piekarskiego bloku porodowego. Udało się, pozytywnych komentarzy nie brakuje.

Na stronie piekarskiej porodówki, która mieści się przy ulicy. Szpitalnej po dwóch miesiącach przerwy zaczęły ponownie pojawiać się stylizowane sesje niemowlęce. Dziewczynki i chłopcy przebierani są za księżniczki, zajączki, misie i marynarzy, a następnie na pięknych tłach fotografowani. Pacjentki są pozytywne zaskoczone miłą pamiątką ze szpitala.

Nowy image piekarskiej porodówki

Pomysł prowadzenia stylizowanych sesji zdjęciowych dla noworodków miał być elementem kampanii reklamującej piekarską porodówkę. Strona zaczęła być prowadzona w styczniu 2021 roku. Początkowo pojawiały się artykuły merytoryczne opisujące przygotowania do porodu, sam poród oraz jego rodzaje. Miesiąc później - w lutym wprowadzono regularną publikację stylizowanych sesji.

- Pierwszą przebieraną sesję zainicjowała nasza położna Asia. Od tego momentu razem z dziewczynami szukamy inspiracji i przygotowujemy się do kolejnych sesji - tłumaczy Sonia Grajzer, jedna z położnych zaangażowana w projekt.

Położne mając wybraną przez siebie bazę strojów, dopasowują ubranka do niemowlęcia. I tak wykonywane są zdjęcia - z kocykami, pluszakami, na dywanach, w strojach księżniczek i w koszyczku. Mamy maluchów są zachwycone niepowtarzalną pamiątką.

Piekarskie noworodki na sesji
Piekarska porodówka

Sesje odbywają się kilka razy w tygodniu. Zespół położnych, gdy tylko nie ma pacjentki na sali porodowej, bierze maluszki i przygotowuje piękne aranżacje. Zdjęcia robione są telefonem, ale efekt robi wrażenie - Staramy się przygotowywać nietuzinkowe aranżację dla każdego maluszka i publikujemy je zbiorczo na Facebooku - dodaje Sonia Grajzer.

Subskrybuj piekary.info

google news icon