Piekarskie pielęgniarki wyróżnione. Otrzymały nagrody za m.in. wzorowe wykonywanie obowiązków

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych nagrodziła trzy pielęgniarki z Piekarskiego Centrum Medycznego. Nagrody przyznawane są za między innymi upowszechnianie zasad etyki zawodowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Pielęgniarki nagrodzone

Piekarskie pielęgniarki z statuetką "Diamentowy Czepek"

14 września w Katowciach odbyły się uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Podczas nich wręczono między innymi statuetki "Diamentowy Czepek.

- Uroczystość zorganizowała Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach, na zdjęciach m.in. Przewodnicząca ORPIP w Katowicach i Wiceprezes NRPiP Anna Janik.Podczas uroczystości wręczone zostały również odznaczenia przyznawane przez NRPiP dla zasłużonych dla samorządu pielęgniarek i położnych. Odznaczenia i życzenia w imieniu NRPiP wręczył Wiceprezes Andrzej Tytuła - poinformowała Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Prestiżowe wyróżnienie otrzymały pielęgniarki Piekarskiego Cenrum Medycznego Danuta Olszak-Koziołek i Dorota Czornyj oraz położna Aleksandra Gawlik. Nagrody wręczane są pielęgniarkom i położnym za upowszechnianie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych oraz współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego. Nagrody przyznawane są od kilku lat.

Zuzia Krok

Może Cię zainteresować:

Te maluszki urodziły się w naszym mieście w kwietniu. Piękne zdjęcia z piekarskiej porodówki

Autor: Urszula Gołkowska

28/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon