Te maluszki urodziły się w naszym mieście w kwietniu. Piękne zdjęcia z piekarskiej porodówki

Kolejne noworodki otrzymają piękną pamiątkę, jaką wykonały piekarskie położne. Rodzice każdego maluszka dostają stylizowane zdjęcie swojej pociechy. Jakie aranżacje pojawiły się w tym miesiącu?

Zdjęcia dla nowonarodzonych maluchów

Pracownicy Bloku Porodowego w Piekarskim Centrum Medycznym kontynuują akcję fotograficzną. W jej ramach dzieciom, które przychodzą na świat w Piekarach, położne wykonują piękne pamiątkowe zdjęcie. Stylizacje są bardzo urozmaicone. Noworodki przebiera się za królewny, misie, układa w koszyczku, w otoczeniu pluszaków lub kwiatów. Mimo że w przedsięwzięcie nie są zaangażowani profesjonaliści, efekty są naprawdę urocze.

- Pierwszą przebieraną sesję zainicjowała nasza położna Asia. Od tego momentu razem z dziewczynami szukamy inspiracji i przygotowujemy się do kolejnych sesji - tłumaczy Sonia Grajzer, jedna z położnych zaangażowana w projekt.

Fotografie wykonywane są bezpłatnie za wcześniejszą zgodą mamy. Organizatorki akcji same zgłaszają się z propozycją zrobienia zdjęcia. Dysponują gotowymi zestawami ubranek, ale istnieje też możliwość przyniesienia własnych strojów.

- Najczęściej zdjęcia wykonujemy w drugiej dobie życia dziecka. Chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo naszych najmniejszych pacjentów. Noworodki bezpośrednio po urodzeniu mogą ulewać wodami płodowymi, mogą być niespokojne. Poza tym jest to czas dla Was, żebyście się poznali - tłumaczą położne.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Iga

Podsumowanie marca na piekarskiej porodówce [ZDJĘCIA]

Karolina

26 maluszków urodziło się w lutym w piekarskiej porodówce

Piekarska Porodówka w top 10 najlepszych porodówek

Piekarska porodówka w top 10 najlepszych porodówek w Polsce

Szpital Miejski Piekary

W piekarskim szpitalu miejskim powstanie nowa pracownia

Sesje zdjęciowe noworodków w Piekarach

Piekarska porodówka wykonuje stylizowane sesje noworodków

Spot "Jestem lekarzem, jestem człowiekiem"

Spot „Jestem lekarzem, jestem człowiekiem” o pracy medyków

Szpital łózka

Zmiany w Piekarskim Centrum Medycznym