Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów jadących w kierunku Piekar. Powodem remont drogi w Bytomiu

W związku z pracami drogowymi prowadzonymi na ulicy Mickiewicza w Bytomiu zmienił się dotychczasowy rozkład jazdy. Od 4 stycznia w kierunku Piekar trasa wszystkich linii autobusowych będzie przebiegała od ul. Chrobrego ulicami: Prusa i Witczaka.

UM w Bytomiu
M102 zmiana rozkładu

Nowy rozkład jazdy zaczął obowiązywać w środę, 4 stycznia. Prace na ulicy Mickiewicza w Bytomiu spowodowały ograniczenia przepustowości drogi.

- Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z opisywanymi zmianami oraz sprawdzania rozkładów jazdy w Internecie przed wyjściem z domu na przystanek - informuje ZTM.

Zmiany linii kursujących w kierunku Piekar

Nowy rozkład obowiązuje od 4 stycznia do odwołania. W kierunku Piekar Śląskich/Radzionkowa autobusy:

  • linii 24, 52, 99, 104, 114, 700 i M102 kursować będą trasą zmienioną:

(…) – Bytom Szpital nr 1 – Bytom Wesoła (stanowisko zlokalizowane na ul. Witczaka w okolicy skrzyżowania z ul. Wesołą) – Bytom Zajezdnia/(Bytom Dom Pogrzebowy dla linii M102) - (…),

  • linii 708 kursować będą trasą zmienioną:

(…) – Bytom Prusa – Bytom Wesoła (stanowisko zlokalizowane na ul. Witczaka w okolicy skrzyżowania z ul. Wesołą) – Bytom Zajezdnia – Bytom Kruszcowa – Bytom Gwarecka nż – (…),

  • Linii 192 kursować będą trasą zmienioną:

(…) – Bytom Prusa – Bytom Wesoła (stanowisko zlokalizowane na ul. Witczaka w okolicy skrzyżowania z ul. Wesołą) – Bytom Zajezdnia – (…).

Nowy rozkład jazdy jest dostępny tutaj.

M28

Może Cię zainteresować:

Nowy rozkład jazdy linii autobusowej M28. Piekary zyskują nocne połączenie z Katowicami

Autor: Martyna Urban

24/11/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon