Zlot mercedesów przy Kopcu Wyzwolenia. Do Piekar zjechało się kilkadziesiąt klasyków [GALERIA]

Przy Kopcu Wyzwolenia odbył się "Zlot Klasycznych Mercedesów". Do Piekar Śląskich z Gliwic przyjechało kilkadziesiąt klasyków. Odwiedzający mogli obejrzeć m.in. wóz strażacki oraz wiele zabytkowych mercedesów wyprodukowanych w XX wieku.

Zlot Klasycznych Mercedesów w Piekarach - zdjęcia

W niedzielę, 11 czerwca przy Kopcu Wyzwolenia odbył się zlot klasycznych mercedesów. Właściciele pojazdów o godzinie 12:30 wyruszyli z ulicy Witczaka w Gliwicach, by zaprezentować się w Piekarach Śląskich. Zlot mercedesów stał się coroczną tradycją odbywającą się przy kopcu.

Od godziny 13.00 w niedzielę można było obejrzeć kilkadziesiąt samochodów marki Mercedes, z czego większość stanowiły auta zabytkowe, czyli liczące co najmniej 25 lat. Na parkingu przy Kopcu Wyzwolenia stanął m.in. wóz strażacki, najnowsze modele mercedesów oraz kilkanaście klasyków. Wszystkie samochody zobaczycie w naszej galerii.

"Zlot Klasycznych Mercedesów" był wydarzeniem kończącym 4-dniowy Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich. Podczas długiego czerwcowego weekendu odbyły się także: Holi Święto Kolorów oraz impreza taneczna organizowana przez Radio Piekary.

Zlot Food Trucków

Może Cię zainteresować:

Zlot Food Trucków przy Kopcu Wyzwolenia. 4-dniowe wydarzenie dobiega końca [ZDJĘCIA]

Autor: Martyna Urban

11/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon