Zlot Food Trucków przy Kopcu Wyzwolenia. 4-dniowe wydarzenie dobiega końca [ZDJĘCIA]

W Piekarach zorganizowany został zlot Food Trucków. Przy Kopcu Wyzwolenia na cztery dni stanęło kilkanaście wozów z jedzeniem. Odwiedzający mogli skosztować m.in. kuchni greckiej, azjatyckiej i amerykańskiej,.

Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich

W czwartek, 8 czerwca rozpoczął się tegoroczny zlod Food Trucków w Piekarach Śląskich. Przy Kopcu Wyzwolenia stanęło 11 wozów street food'owych. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Gorilla Events.

Goście dziś do godziny 20 mogą skosztować dań jednego z kilku dostępnych food trucków. Do wyboru są: El Chapo Truck, Sparrow Burger, Kawobus, Yerba Mama, Top Dog, Fruit Truck - Owoce w Czekoladzie, Azja w Bule, Złote Paluchy Churros, Greek Truck, Magic Ice Lody Tajskie, The Dumplings food truck.

Ceny dań wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, w zależności od wybranej potrawy. Największym zainteresowaniem cieszy się wóz z greckim i azjatyckim jedzeniem oraz burgery.

Oprócz samej strefy gastronomicznej odwiedzający mogli wziął udział także w wydarzeniach towarzyszących. W piątek, 9 maja odbył się Holi Festiwal Kolorów, w sobotę Radio Piekary zorganizowało imprezę muzyczną, a dziś 11 czerwca miał miejsce zlot aut marki Mercedes.

Kuchnia gruzińska piekary

Może Cię zainteresować:

Zlot foodtrucków w Piekarach Śląskich. Takie tutaj ceny [ZDJĘCIA]

Autor: Martyna Urban

15/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon