Zderzenie trzech samochodów na obwodnicy piekarskiej. Na zjeździe z A1 tworzą się korki

Na alei Jana Pawła II przy Rezydencji Luxury Hotel doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna. Na miejscu zadysponowana została karetka pogotowia, zastęp straży oraz patrole policji. Z tego powodu zjazd z autostrady A1 korkuje się.

Wypadek trzech samochodów w Piekarach

Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 kwietnia około godziny 9. Na alei Jana Pawła II przy Rezydencji Luxury Hotel w rejonie skrzyżowania z ul. Starą doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zadysponowano służby,

- 23-letni kierowca audi doprowadził do zderzenia z samochodem marki Hyundai, a ten zderzył się z volvo. Kobieta kierująca hyundaiem została przewieziona do szpitala - wyjaśnia Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej komendy policji.

Kierujący zostali zbadani pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Okazało się, że 23-letni kierowca audi miał ponad promil alkoholu. Do wypadku doszło na skrajnym pasie, umożliwiającym skręt na jezdnię w przeciwnym kierunku. Jeden pas w kierunku Bytomia jest zablokowany. Wskutek zdarzenia na zjeździe z autostrady A1 tworzą się korki.

Wypadke Piekary

Może Cię zainteresować:

Zderzenie dwóch samochodów na DW911. Poszkodowany został przewieziony do szpitala

Autor: Martyna Urban

02/02/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon