Zderzenie dwóch samochodów na DW911. Poszkodowany został przewieziony do szpitala

Na skrzyżowaniu Drogi Wojewódzkiej nr 911 z ulicą Karola Miarki doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd marki Ford najechał na tył samochodu - również marki Ford. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany przez karetkę pogotowia do szpitala. Policjanci kierują ruchem.

KMP w Piekarach Śląskich
Wypadke Piekary

Do zdarzenia doszło około godziny 8:00 w czwartek, 2 lutego na skrzyżowaniu DW911 z ulicą Karola Miarki w stronę Bytomia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Ford koloru czerwonego najechała na tył innego pojazdu marki Ford.

- Kierujący białym fordem 61-letni mężczyzna skarżył się na dolegliwości, dlatego został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala - informuje mł. asp. Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej policji.

Jeden pas w stronę Bytomia jest zablokowany. Na miejscu ruchem kierują policjanci. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Służby apelują o ostrożną jazdę. Warunki na drogach są trudne ze względu na intensywne opady śniegu.

AKTUALIZACJA 02.02.2023 R. GODZ. 10:05

Droga została odblokowana. Ruch odbywa się dwoma pasami.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek Ziętka i Jana Pawła II

Seria wypadków drogowych w Piekarach Śląskich

Wypadek Dąbrówka

Dwa zdarzenia drogowe jednego dnia w Piekarach

Wypadek DW911 Piekary

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Jasionowskiego z DW911

Wypadek na Inwalidów Wojennych w Piekarach

Kierujący skodą potrącił motocyklistę

Kolizja ulica Bednorza

Zderzenie drogowe na skrzyżowaniu Bednorza z Roździeńskiego

Wypadek Jana Długosza

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Jana Długosza

Zderzenie busa z osobówką

Zderzenie busa z samochodem osobowym w Brzezinach Śląskich