Żarciowozy już wkrótce w Piekarach. Po raz kolejny staną przy Kopcu Wyzwolenia

Przy Kopcu Wyzwolenia po raz kolejny odbędzie się zlot foodtrucków pn. "Żarciowozy". W trzeci weekend kwietnia mieszkańcy miasta będą mieć okazję skosztować kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i wiele innych dań z różnych zakątków świata.

Żarciowozy
Żarciowozy w Piekarach Śląskich

Żarciowozy staną przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach

W dniach 14-16 kwietnia przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach stanie kilkanaście żarciowozów. To kolejna edycja Zlotu Foodtracków, która odbędzie się w mieście. W tym roku żarciowozy czynne będą: w piątek - od godz. 15.00 do 21.00, w sobotę - od 12.00 do 21.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00.

- Przygotuj się na pyszny weekend smaków z różnych stron Świata! Czekają na Ciebie pyszne dania, słodkości, rarytasy street food'owe i wszystko to, co lubisz najbardziej - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Obecnie swój udział zapowiedziały żarciowozy: Tybetańskie Pierożki Momo, Burrito Co. Foodtruck, House of Burger, Mexico oraz Fritka. Ponadto organizatorzy zorganizowali dla osób zainteresowanych wydarzeniem konkurs. Do zdobycia w zabawie aż dla 10 osób – Żarciodolar - bon do wykorzystania w wybranym foodtrucku. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Food trucki piekary śląskie

Może Cię zainteresować:

W Piekarach Śląskich pojawiły się food trucki. Jakie dania serwują przy Kopcu Wyzwolenia?

Autor: Urszula Gołkowska

07/10/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon