W Piekarach Śląskich pojawiły się food trucki. Jakie dania serwują przy Kopcu Wyzwolenia?

Już dziś w naszym mieście na zgłodniałych czekają popularne wozy serwujące dania z całego świata. Zostaną z nami aż do niedzieli.

UM Piekary Śląskie
Food trucki piekary śląskie

Zlot food trucków w Piekarach Śląskich

W tradycyjnym miejscu - pod Kopcem Wyzwolenia - zobaczymy dziś samochody z pysznymi potrawami. Spotkamy je w następujących dniach:

  • 7 października, piątek, w godz. 16:00–21:00
  • 8 października, sobota, w godz. 11:00–21:00
  • 9 października, niedziela, w godz. 11:00–20:00

Co znajdziemy w menu? Do Piekar przyjechały food trucki z kuchnią amerykańską, azjatycką, grecką czy meksykańską. Będziemy mogli spróbować burgerów tradycyjnych i orientalnych, pierożków, zapiekanek, burito czy frytek belgijskich. Na miłośników słodkości czekają owoce w czekoladzie oraz kawa.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Truckom towarzyszyć będzie pokaz klasycznych mercedesów. Na najmłodszych czeka specjalna strefa. W programie także konkursy z nagrodami.

Uwaga kierowcy! W związku z rozpoczynającym się wydarzeniem nastąpi zmiana organizacji ruchu w pobliżu Kopca Wyzwolenia. Na co trzeba się przygotować?

- W dniach 7.10 od godz. 16:00 do 10.10 do godz. 6:00 w rejonie Kopca Wyzwolenia nastąpi zmiana organizacji ruchu. Przejazd będzie dopuszczalny tylko w jednym kierunku od ul. Wyzwolenia do ul. Jana Pawła II, zatem ul. Do Kopca Wyzwolenia będzie jednokierunkowa - zapowiada Urząd Miasta.

Subskrybuj piekary.info

google news icon