Zaginiony mężczyzna z Piekar Śląskich nie żyje. Odnaleziono jego ciało

Wczoraj, 27 lipca 2021 r., pisaliśmy o poszukiwaniach zaginionego mieszkańca Piekar Śląskich. Niestety, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Świeca (zdjęcie ilustracyjne)

27 lipca 2021 r. policja w Piekarach Śląskich opublikowała komunikat o poszukiwaniach 56-letniego mieszkańca Piekar Śląskich, który zaginął.

Zaginiony 22 lipca 2021 roku opuścił miejsce przebywania w dzielnicy Brzeziny Śląskie w Piekarach Śląskich i do 27 lipca nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz znajomymi. Mężczyna miał ograniczoną zdolność do samodzielnej egzystencji.

Niestety, poszukiwania 56-latka zakończyły się odnalezieniem jego ciała.

- Ciało mężczyzny zostało znalezione na zewnątrz, w dzielnicy, w której mieszkał, czyli w Brzezinach Śląskich. Będziemy prowadzić śledztwo w tej sprawie - informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich sierż. szt. Łukasz Czepkowski

Tymczasem w Piekarach Śląskich ogłoszono zaginięcie następnego mężczyzny: Kolejny mężczyzna zaginął w Piekarach Śląskich. To 55-letni Edward Busek. Widziałeś go?

Poszukiwania osób zaginionych

Oprócz policji, poszukiwania zaginionych osób prowadzi w Polsce m.in. Fundacja ITAKA. Prowadzi ona specjalny serwis www.zaginieni.pl, gdzie można znaleźć informacje o osobach zaginionych, obecnie jest ich na stronie 1017.

Statystyki fundacji ITAKA

  • 12374 odnalezionych osób
  • 16000 zarejestrowanych spraw tj. zaginięcia, porwania rodzicielskie i porady
  • 1500 liczba rodzin uzyskujących pomoc od Fundacji (rocznie)
  • 40 wolontariuszy

Subskrybuj piekary.info

google news icon