Kolejny mężczyzna zaginął w Piekarach Śląskich. Szuka go policja

Dwa ogłoszenia o zaginięciach mężczyzn w Piekarach Śląskich dzień po dniu. Niestety, już wiadomo, że pierwszy poszukiwany pięćdziesięciolatek nie żyje. Obecnie policja szuka kolejnego mężczyzny.

Policja, zdjęcie ilustracyjne

Aktualizacja, 28.07, godz. 21:25

Jak poinformowała nas córka poszukiwanego mężczyzny, odnalazł się on cały i zdrowy.

Wcześniej pisaliśmy

Policjanci z Piekar Śląskich prowadzą poszukiwania mieszkańców miasta, którzy w różnych okolicznościach zaginęli w ostatnim okresie i ich los nie jest obecnie znany. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej są proszone o kontakt.

To już drugie zaginięcie 50-letniego mężczyzny w Piekarach Śląskich w tym tygodniu. Wcześniej pisaliśmy o poszukiwaniach 56-latka z Brzezin Śląskich, które niestety zakończyły się niepomyślnie: Zaginiony mężczyzna z Piekar Śląskich nie żyje. Odnaleziono jego ciało

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich prowadzi poszukiwania za 55-letnim mężczyzną. Zaginiony w 22 lipca 2021 roku opuścił miejsce zamieszkania w dzielnicy Osiedle Wieczorka w Piekarach Śląskich i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz znajomymi.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost około 175 cm;
  • normalnej budowy ciała;
  • Znaki szczególne: tatuaż na prawym ramieniu.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Piekarach Śląskich, tel.. kontaktowy 47 85 322 80, e-mail: kryminalny@piekary.ka.policja.gov.pl, lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

Subskrybuj piekary.info

google news icon