Zaginęła 14-letnia Olivia Kot. Po raz ostatni widziana była w Piekarach przy ul. Oświęcimskiej

Trwają poszukiwania 14-letniej Olivii Kot z Bytomia. Nastolatka po raz ostatni widziana była w Piekarach Śląskich, przy ulicy Oświęcimskiej. Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numer telefonu 789-307-688.

Joanna Kot FB
Zaginęła Olivia Kot

Aktualizacja 24.08.2023, 12:48

Olivia Kot została odnaleziona.

Zaginęła 14-letnia Olivia Kot z Bytomia

Olivia Kot opuściła swoje miejsce zamieszkania w Bytomiu przy ulicy Adolfa Piątka w nocy z 21 na 22 sierpnia około północy. Nastolatka zabrała ze sobą telefon komórkowy, czarną torebkę i granatową walizkę. Od tamtego czasu nie skontaktowała się z najbliższymi. Po raz ostatni widziana była w Piekarach Śląskich, przy ulicy Oświęcimskiej 78a.

Nastolatka ma 14 lat i około 158 centymetrów wzrostu. Ma brązowe oczy, włosy do ramion koloru czarnego, jest szczupłej budowy ciała. Znakiem szczególnym jest kolczyk w nosie. W chwili zaginięcia ubrana była w biało-czarny top, czarne, krótkie legginsy oraz czarne buty Nike Air Max.

- Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub zadzwoń pod numer 789-307-688 - informuje w mediach społecznościowych

Poszukowania Alicji Reszki

Może Cię zainteresować:

Trwają poszukiwania zaginionej Alicji Reszki z Piekar Śląskich. Po raz ostatni widziana była na na ulicy Ziętka

Autor: Martyna Urban

19/05/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon