Trwają poszukiwania zaginionej Alicji Reszki z Piekar Śląskich. Po raz ostatni widziana była na na ulicy Ziętka

Policjanci z Piekar Śląskich poszukują 18-letniej Agnieszki Reszki, która po raz ostatni widziana była 17 maja na ulicy Ziętka. Kobieta od tamtej pory nie wróciła do swojego miejsca zamieszkania. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje odnośnie zaginionej proszone są o kontakt z piekarską komendą policji.

KMP w Piekarach Śląskich
Poszukowania Alicji Reszki

W środę, 17 maja około godziny 21.00 Alicja Reszka widziana była po raz ostatni w rejonie ulicy Ziętka w Piekarach śląskich. 18-letnia kobieta od tamtej pory nie wróciła do swojego miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi oraz placówkami pomocowymi.

Rysopis zaginionej Agnieszki Reszki z Piekar Śląskich

Kobieta ma około 152 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Jej włosy są w kolorze ciemny blond, falowane, sięgają do ramion.

W dniu zaginięcia ubrana była w białe sportowe buty, prawdopodobnie czarną kurtkę bez kaptura oraz miała przy sobie czarną torebkę. Jej znakiem szczególnym są okulary z metalowym obramowaniem.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod numerem telefonu 47 85 322 00, najbliższą jednostką policji tel. 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich pod numerem telefonu 47 85 322 82.
Adrian Sieja

Może Cię zainteresować:

Zaginął Adrian Sieja. Mieszkaniec Piekar widziany był ostatnio pod koniec września

Autor: Martyna Urban

15/11/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon