Wypadek radiowozu policyjnego w Piekarach. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala

Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Generała Stanisława Maczka doszło do wypadku samochodowego. Radiowóz policyjny zderzył się z samochodem osobowym. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala.

W Piekarach policyjny radiowóz zderzył się z osobówką

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 sierpnia. Około godziny 15:35 na skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II z Generała Stanisława Maczka doszło do wypadku, w którym radiowóz policyjny zderzył się z samochodem osobowym marki Skoda.

W zdarzeniu uczestniczył radiowóz oraz samochód osobowy, którymi łącznie podróżowały trzy osoby. W chwili przyjazdu zastępów straży pożarnej wszystkie osoby przebywały poza samochodami.

- Ze względu jednak na obrażenia oraz pogłębienie diagnostyki medycznej obydwaj policjanci zostali przewiezieni przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do piekarskich szpitali - informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach.

Kierowca samochodu biorący udział w zdarzeniu nie został ranny. Ruch drogowy na ulicy Generała Stanisław Maczka jest całkowicie wstrzymany co najmniej do godziny 18.00.

Wypadek Dąbrówka

Może Cię zainteresować:

Dwa zdarzenia drogowe jednego dnia w Piekarach. Najpierw na ulicy Przyjaźni, a potem na Miarki

Autor: Martyna Urban

19/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon