Dwa zdarzenia drogowe jednego dnia w Piekarach. Najpierw na ulicy Przyjaźni, a potem na Miarki

Jednego dnia w Piekarach Śląskich doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Najpierw na ulicy Przyjaźni prowadząca holowany pojazd straciła nad nim panowanie, wskutek czego doprowadziła do zderzenia. Następnie na ulicy Miarki zderzyły się ze sobą dwa samochody.

Dwa zdarzenia jednego dnia w Piekarach

To był niespokojny dzień na piekarskich drogach. W poniedziałek, 17 lipca pierwsze zdarzenie odnotowano na ulicy Przyjaźni w Dąbrówce Wielkiej. Około godziny 13.00 prowadząca holowany pojazd kobieta straciła nad nim panowanie, wskutek czego samochód zjechał na przeciwległy pas. Pojazd uderzył w jadące z naprzeciwka renault. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

Cztery godziny później na ulicy Miarki 35-letni kierowca samochodu marki Seat nie zachował ostrożności, czym doprowadził do zdarzenia z osobowym oplem. W obu zdarzeniach nie było osób rannych. Mężczyzna który kierował seatem został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.


- Pamiętajmy, że bez względu na porę, każdego z nas zawsze obowiązuje kierowanie się zdrowym rozsądkiem na drodze. Pośpiech i brawura mogą być przyczyną przykrych zdarzeń, w których ranni zostają ludzie, dlatego apelujemy o ograniczenie prędkości na drodze oraz przypominamy o dostatecznym skupieniu uwagi i obserwowaniu swojego otoczenia - apeluje Śląska Policja.

Rowerzysta czołówka

Może Cię zainteresować:

Niebezpieczne zdarzenie w Piekarach. Rowerzysta o mało nie doprowadził do czołowego zderzenia

Autor: Martyna Urban

11/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon