Wodny plac zabaw przy MOSiR-ze został zamknięty do odwołania. "Doszło do tego z przyczyn od nas niezależnych"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach poinformował o tymczasowym zamknięciu wodnego placu zabaw. - Z przyczyn od Nas niezależnych od dnia jutrzejszego do odwołania wyłączony z użytkowania będzie Wodny Plac Zabaw - poinformował MOSiR.

Wodny plac zabaw w Piekarach nieczynny

Wodny Plac Zabaw w Piekarach zamknięty do odwołania

Od niedzieli, 20 sierpnia do odwołania zamknięty został wodny plac zabaw zlokalizowany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

- Informujemy, iż z przyczyn od Nas niezależnych od dnia jutrzejszego do odwołania wyłączony z użytkowania będzie Wodny Plac Zabaw - poinformował w mediach społecznościowych MOSiR.

Natomiast godziny otwarcia basenu plenerowego pozostają bez zmian. Z obiektu można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, natomiast w soboty i niedziele w godzinach 10-20.00.

Przypomnijmy, że bilet dla osoby dorosłej kosztuje 14 zł, a ulgowy 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 35 zł (i jest to jedyna podwyżka cen w porównaniu z rokiem 2022, kiedy to wejściówka kosztowała 33 zł). Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne zapłacą za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Basen MOSiR Piekary

Może Cię zainteresować:

Plenerowy basen przy MOSiR-ze został otwarty. Pogoda przyciąga kąpielowiczów

Autor: Martyna Urban

04/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon