Plenerowy basen przy MOSiR-ze został otwarty. Pogoda przyciąga kąpielowiczów

Plenerowy basen znajdujący się przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji został otwarty w pierwszą wakacyjną sobotę. W porównaniu z rokiem 2022 zmianie nie uległy godziny otwarcia, ani także ceny - oprócz jednego przypadku. Wakacyjna pogoda przyciąga coraz to więcej kąpielowiczów.

MOSiR Piekary
Basen MOSiR Piekary

W sobotę, 24 czerwca o godzinie 10.00 otwarto plenerowy basen przy MOSiR-ze. - Już niebawem otwarty zostanie nasz basen plenerowy wraz z wodnym placem zabaw. Z wodnych atrakcji naszego Ośrodka korzystać będziecie mogli od soboty 24 czerwca! - poinformował wówczas MOSiR w Piekarach.

Basen pod chmurką jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, natomiast w soboty i niedziele od 10 do 20.00.

Cennik i godziny otwarcia plenerowego basenu w Piekarach

W tym roku ceny biletów praktycznie nie uległy zmianie. Obecnie dla osoby dorosłej wejściówka kosztuje 14 zł, a ulgowa 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 35 zł (i jest to jedyna podwyżka cen w porównaniu z rokiem 2022, kiedy to wejściówka kosztowała 33 zł). Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne zapłacą za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Na miejscu jest możliwość wypożyczenia leżaka plażowego w cenie 13 zł za dzień oraz parasola wraz w podstawą za 10 zł. Kąpielisko będzie otwarte jest w tygodniu w godzinach 10-19, a w weekendy od 10 do 20. Nad korzystającymi z basenu osobami będą czuwać ratownicy piekarskiego oddziału WOPR.

Kryta pływalnia

Może Cię zainteresować:

60 milionów dla Piekar Śląskich. Dzięki rekordowej kwocie w mieście powstanie m.in. basen

Autor: Martyna Urban

09/02/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon