Walentynki w Piekarach Śląskich. Propozycje miejsc, w których można spędzić święto zakochanych

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego miejskie ośrodki kultury zorganizowały z tej okazji liczne wydarzenia. Tematyczne koncerty i filmy odbędą się w Piekarach od 9 do 16 lutego.

Kulturalne wydarzenia z okazji Walentynek rozpoczną się w Piekarach od koncert zespołu Old Breakout, który odbędzie się 9 lutego o godzinie 19:00. Zderzenie zostanie zorganizowane w Ośrodku Kultury Andaluzja przy ulicy Oświęcimskiej. Dla kinomaniaków ciekawą propozycją będzie film z Magdaleną Boczarską pt. “Heaven in hell”. Pierwszy seans już 10 lutego 2023 r. o godz. 18:00 i 20:15.

Walentynki w Piekarach Śląskich

  We wtorek, 14 lutego w "dniu zakochanych" odbędzie się Najpiękniejszy Koncert Walentynkowy pn. "Muzyczne Love". Tego dnia w Miejskim Domu Kultury w Piekarach na scenie wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Gminy Miasteczko Śląskie z Katarzyną Piowczyk, Alicją Wylężek-Sznajder, Arkadiuszem Garus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w kasach MDK lub na stronie internetowej.

  Natomiast w środę, 15 lutego Kino Zacisze zaprasza na seans filmowy o nazwie “Walentynki w stylu retro”, czyli filmy z udziałem Charliego Chaplina. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, wstęp jest bezpłatny. Tego samego dnia w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich o godzinie 17:00 odbędzie się Koncert Walentynkowy w wykonaniu Duetu Romantica.

  W czwartek, 16 lutego o godzinie 18:00 Dzielnicowy Dom Kultury w Piekarach Śląskich w Dąbrówce Wielkiej zaprasza na koncert walentynkowy Solistów Pracowni Wokalnej inTonacja z zespołem proWOKALni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Projekt bez tytułu

  Może Cię zainteresować:

  Walentynki w Piekarach Śląskich. Gdzie spędzić dzień zakochanych?

  Autor: Martyna Urban

  11/02/2022

  Subskrybuj piekary.info

  google news icon