W Piekarach odbędzie się terenowa gra miejska. Pula nagród wynosi 3 tysiące złotych

22 kwietnia na terenie miasta odbędzie się terenowa gra miejska o nazwie "Zadbajmy o ArON". Zbiórka uczestników odbędzie się pod budynkiem urzędu miejskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Terenowa gra miejska 22 kwietnia w Piekarach

W sobotę, 22 kwietnia z okazji obchodów Dnia Ziemi w Piekarach Śląskich odbędzie się terenowa gra miejska. Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 11.00 przy budynku Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich.

- Gra skierowana jest zarówno do uczniów szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych, ale też do wszystkich mieszkańców miasta. W terenowej grze miejskiej mogą wziąć udział 3-osobowe zespoły uczniowskie wraz z opiekunem. Do terenowej gry miejskiej mogą przystąpić maksymalnie dwie drużyny reprezentujące jedną placówkę pod warunkiem, że na każdą trójkę uczniów będzie przypadał jeden opiekun - informuje piekarski magistrat.

Zapisy są przyjmowane na adres organizatora: azspiekary@gmail.com. Należy podać imiona i nazwiska uczestników drużyny, nazwę placówki oraz numer kontaktowy do opiekuna drużyny. Będzie można także zapisać się bezpośrednio w dniu zawodów, tj. w sobotę 22 kwietnia, przed budynkiem Urzędu Miasta o godzinie 10:30.

Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców

Organizatorzy wydarzenia, czyli urząd miasta oraz Akademicki Zespół Szkół i Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 zadbali o atrakcyjne nagrody. ZGK EKO ufundowało nagrodę główną – hulajnogę elektryczną, która będzie rozlosowana wśród uczestników. Dla trzech najlepszy drużyn przewidziane są: słuchawki bezprzewodowe, powerbanki oraz głośniki bezprzewodowe. Pula nagród wynosi aż 3000 zł. Zachęcamy do udziału.

Wiosna Piekary

Może Cię zainteresować:

Wiosna w Piekarach. Kolorowe kwiaty zakwitły na miejskich trawnikach [GALERIA]

Autor: Redakcja

15/03/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon