Uczniowski Klub Sportowy z medalami na międzywojewódzkich zawodach. To aż trzy krążki

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego "Orzeł Biały" zdobyły w kategorii indywidualnej pierwsze oraz trzecie miejsce. Natomiast klub drużynowo zajął drugie miejsce w Międzywojewódzkich Zawodach w Akrobatyce Sportowej. - Wszystkim serdecznie gratulujemy a trenerom dziękujemy za ich codzienny trud i wspaniałe jego efekty - skomentował wyczyn swoich zawodniczek UKS.

W sobotę, 29 października w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej. W zawodach wziął udział m.in. Uczniowski Klub Sportowy "Orzeł Biały" z Piekar Śląskich.

Trzykrotne podium piekarskiego UKSu

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach - indywidualnych (klasa III do lat 13 i klasa młodzieżowa do lat 11) oraz drużynowych. Ciężka praca piekarskiej młodzieży przyniosła rezultaty - akrobatki i akrobaci zajęli drugie miejsce drużynowo, a indywidualnie pierwsze oraz trzecie miejsce.

• W klasie III - pierwsze miejsce w dwójkach mieszanych - Naumenko Ilaria i Wikaraek Jan,
  • Trzecie miejsce w dwójkach kobiet- Sobota Natalia i Kaczmarczyk Pola,
  • Czwarte miejsce w dwójce mieszanej - Natalia Sobańska i Kamil Pawlak.

- Wszystkim serdecznie gratulujemy a trenerom dziękujemy za ich codzienny trud i wspaniałe jego efekty - skomentował UKS "Orzeł Biały"

Mażoretki Azaria proszą o pomoc w zbiórce środków

Może Cię zainteresować:

Mażoretki Azaria zakwalifikowały się na Mistrzostwa Europy w Zadarze. Potrzebnych jest 20 tys. złotych

Autor: Martyna Urban