Mażoretki Azaria zakwalifikowały się na Mistrzostwa Europy w Zadarze. Potrzebnych jest 20 tys. złotych

Mażoretki "Azaria" zakwalifikowały się na Mistrzostwa Europy, które odbędą się od 22. do 26 czerwca w Zadarze. Łączny koszt organizacji wyjazdu dla trzech grup zawodniczek oscyluje w granicy 70. tysięcy złotych - koszty przekraczają budżet klubu. W związku z tym, "Azaria" zorganizowała zbiórkę pieniężną na wyjazd do Chorwacji.

W piątek, 3. czerwca otwarta została zbiórka pieniężna na portalu zrzutka.pl. Jej celem jest uzbieranie środków na wyjazd Mażoretek "Azaria" na Mistrzostwa Europy w chorwackim Zadarze.

- Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe Uczniowskiego Klubu Sportowego "Azaria". Nasze mażoretki zakwalifikowały się na Mistrzostwa Europy Mażoretek, które odbędą się w tym roku 22.06-26.06 w Zadarze - tłumaczą organizatorzy.

Łącznie potrzebnych jest 70. tysięcy

Wyjazd trzech grup zawodniczek do Chorwacji został wyceniony na łączną kwotę 70. tysięcy złotych. Suma przekracza możliwości finansowe rodziców zawodniczek i klubu. Dlatego klub sportowy zadecydował o utworzeniu zbiórki.

- Wyjazd na zawody jest marzeniem naszych zawodniczek i docenieniem ich całorocznej ciężkiej pracy na treningach. Piekarskie mażoretki są wielokrotnymi Mistrzyniami Polski i mają szansę reprezentować nasze miasto i kraj na arenie międzynarodowej - dodają w opisie zbiórki.

Azarianowski Event w najbliższy weekend

Organizatorzy wyjazdu na mistrzostwa Europy postanowili działać na własną rękę i już w sobotę, 11. czerwca o godzinie 17 odbędzie się "Azarianowski Event" na terenie Hali MKS Olimpia Piekary.

Wydarzenie to kiermasz, z którego środki zostaną przekazane na wyjazd na ME w Zadarze. - Świętujemy 10 lecie Azarii jako Uczniowski Klub Sportowy oraz 13 lecie istnienia zespołu Azaria - czytamy w ogłoszeniu. Podczas kiermaszu zakupić będzie można słodkości i wypieki, przygotowane przez zawodniczki i ich rodziców.

Azarianowski Event
FB

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Medale dla Mażoretek Azaria

Kilkanaście medali na Mistrzostwach Polski dla Mażoretek

Mażoretki Azaria

Mażoretki Azaria - zbiórka na wyjazd do Chorwacji

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

Basen MOSiR Piekary

"Sportowe Lato" na terenie MOSiR-u w Piekarach

Byk i problemy tożsamościowe i klasowe

Spektakl "Byk" w Miejskim Domu Kultury

Fest Literacki Kakauszale

Michał Muszalik został nominowany do nagrody poetyckiej

Dziewczynka

Sportowe lato z MOSiR-em