Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Branżowych. Piekarscy policjanci stanęli na podium

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się kolejne zawody w ramach Turnieju Halowej Piłki Nożnej Środowisk Branżowych im. Jana Pawła II. Piekarscy policjanci rywalizowali z pięcioma drużynami. Ostatecznie udało się im stanąć na podium.

W miniony weekend piekarscy policjanci po raz kolejny zmierzyli się w rywalizacji sportowej. Tym razem mundurowi walczyli o puchar w zawodach piłki nożnej. Łącznie do rywalizacji stanęło sześć drużyn. Tytuł mistrzowski wywalczył zespół Cech Rzemiosł Różnych, który w finale pokonał piekarską policję.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna nauczycieli, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali drużynę z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Ponadto najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany piekarski policjant.

Na piątym miejscu turniej zakończył zespół Straży Pożarnej, a szóstą pozycję zajął zespół Urzędu Miasta Piekary Śląskie. Zwycięzcom puchar wręczył m.in. II Zastępca Prezydenta Miasta Paweł Słota. Kolejne zawody odbędą się w 2024 roku.

Mandat dla pieszego w Piekarach za używanie telefonu

Może Cię zainteresować:

Mandat za używanie telefonu na przejściu dla pieszych. Podsumowanie działań Bezpieczny Pieszy

Autor: Martyna Urban

02/03/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon