Trwa zbiórka dla 39-letniej Anny Mańkowskiej. Kobieta cierpi na m.in. zaburzenia wchłaniania

W sieci powstała zbiórka dla 39-letniej Anny Mańkowskiej, która cierpi na szereg chorób związanych z nieprawidłowo funkcjonującym układem pokarmowym. Waga kobiety drastycznie spadła. Stan jej zdrowia może ulec poprawie, dzięki kosztownemu leczeniu.

zrzutka.pl
Zbiórka dla Anny Mańkowskiej

39-letnia Anna Mańkowska od kilku lat zmaga się z szeregiem uciążliwych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Kobieta cierpi na zaburzenia wchłaniania, zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego i gastroparezę. Wskutek chorób Anna Mańkowska schudłą do 37 kilogramów. Jej organizm był skrajnie niedożywiony.

- Jej żołądek bardzo słabo się opróżnia, pożywienie zalega w nim długie godziny i Ania nie może jeść normalnych objętościowo posiłków. Codzienne silne bóle jelit, zgaga, często wymioty uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie - czytamy w opisie zbiórki na stronie zrzutka.pl.

Przewód pokarmowy kobiety w ograniczonym stopniu wchłania składniki odżywcze z pokarmu, dlatego musi ona spożywać żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która zaopatrzy jej organizm w niezbędne mikro i makro elementy oraz odpowiednią ilość kalorii.

W sieci powstała zbiórka na leczenie Anny Mańkowskiej

Siostra kobiety założyła zbiórkę na leczenie 39-latki. Jak poinformowała pierwsze wpłaty dały pozytywne zmiany w samopoczuciu chorej Anny. Jej waga wzrosła już do 42 kilogramów, oprócz tego udało opłacić się lekarzy, dietetyka zakupić leki i specjalistyczne posiłki.

Dzięki zbiórce Mańkowska jest w stanie pokryć stałe wydatki - jej stan zdrowia nie pozwala na podjęcie się jakiejkolwiek pracy. Kobieta ja na utrzymaniu swojej mamy, ponieważ jej jedynym źródłem dochodu jest renta. - Mimo pomocy całej rodziny - sami nie udźwigniemy kosztów posiłków medycznych i profesjonalnej opieki lekarzy i dietetyków. Choroba wyniszcza Anię na różne sposoby, ale razem zaczęliśmy skuteczną walkę z tymi dolegliwościami - podkreśla siostra chorej.

Na stronie zrzutka.pl obecnie udało zebrać się ponad 15 tysięcy złotych. Kwota zbiórki została wyznaczona na sumę 25 tys. zł. Leczenie Anny Mańkowskiej można wesprzeć, wpłacając dowolną sumę na stronie zrzutka.pl, do której link jest dostępny tutaj.

Zosia z Piekar

Może Cię zainteresować:

Trwa zbiórka dla półrocznej Zosi z Piekar. Dziewczynka urodziła się z wodogłowiem i przeszła wylew

Autor: Martyna Urban

14/03/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon