Trwa zbiórka dla 38-letniego piekarzanina. Rok temu uległ wypadkowi, wskutek którego stracił nogę

W 2022 roku pochodzący z Piekar Śląskich Radosław Seweryn uległ poważnemu wypadkowi. Jego stan był ciężki. Mężczyzna przez prawie rok poddawany był leczeniu, niestety bezskutecznie. Ostatecznie piekarzaninowi została amputowana lewa noga. Obecnie trwa zbiórka na zakup protezy.

SiePomaga.pl
Zbiórka na zakup protezy dla Radosława Serweryna

27 lutego 2022 roku 38-letni Radosław Seweryn uległ wypadkowi komunikacyjnemu w Bytomiu. Mężczyzna jadąc samochodem osobowym zderzył się z autobusem linii 623 zmierzającym w kierunku Miechowic. Wskutek wypadku piekarzanin doznał poważnych obrażeń. W lewej noce powstało kilka otwartych złamań, pojawiły się także liczne potłuczenia i zadrapania. W zdarzeniu ucierpiał tylko 38-letni piekarzanin.

Leczenie tak skomplikowanych złamań trwało niemal rok. Do ran w jego trakcie wdało się zakażenie. Ostatecznie lekarze podjęci decyzję o amputacji lewej nogi. W styczniu 2023 r. mężczyzna został zwolniony z zakładu pracy, obecnie korzysta z funduszu rehabilitacyjnego.

Zbiórka na zakup protezy dla Radosława Seweryna

Radosławo Seweryn, by móc w miarę możliwości normalnie funkcjonować, potrzebuje protezy lewej nogi. Jej koszt to obecnie 70 tysięcy złotych. Na stronie SiePomaga.pl powstała zbiórka na zakup protezy.

- Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć mnie w osiągnięciu celu, bardzo proszę o wsparcie - mówi 38-letni piekarzanin - Każda złotówka przybliży mnie do wymarzonej samodzielności - dodaje.

Osoby, które chciałyby wesprzeć mężczyznę, mogą wpłacić dowolną kwotę na stronie SiePomaga, do której link jest dostępny tutaj.

Zosia z Piekar

Może Cię zainteresować:

Trwa zbiórka dla półrocznej Zosi z Piekar. Dziewczynka urodziła się z wodogłowiem i przeszła wylew

Autor: Martyna Urban

14/03/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon