Tańczymy dla Grzesia. Piekary Śląskie zapraszają na charytatywne wydarzenie pełne atrakcji

Event kulturalno-rozrywkowy, a do tego okazja, by zrobić coś dobrego? W Piekarach Śląskich odbędzie się koncert, podczas którego będzie można finansowo wesprzeć zawiązanego z naszym miastem Grzegorza.

Mażoretki Azaria
Mazoretki azaria piekary slaskie

Koncert świąteczno-mażoretkowy w Piekarach Śląskich

Brak pomysłu na najbliższą niedzielę? Może warto wybrać się do hali sportowej MOSiR przy ul. Ziętka 60. 17 grudnia będzie tam mieć miejsce wydarzenie muzyczne połączone ze zbiórką.

- Podczas koncertu organizowanego przez Mażoretki Azaria, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach oraz Komendę Miejską Policji w Piekarach Śląskich odbędzie się kiermasz słodkości, loteria fantowa, zumba, pokazy tańca, zabawy dla dzieci i warsztaty mażoretkowe, a także wiele innych atrakcji - wyliczają urzędnicy miejscy.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do 20:00. Głównym celem koncertu jest zbiórka na rzecz 35-letniego Grzegorza. Do niedawna szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci mierzy się obecnie z poważną chorobą. Wykryto u niego glejaka IV stopnia złośliwości. Szansa dla Grzegorza to immunoterapia w Klinice Immucura Limited, a następnie terapia Nanotherm. Koszty są niestety ogromne. Jak można pomóc rodzinie? Na przykład poprzez udział w niedzielnym wydarzeniu. Powstała także internetowa zbiórka na portalu zrzutka.pl.

- Leczenie, odbywające się w Irlandii, ma na celu głównie zatrzymanie procesu rośnięcia guza. Szanse na jego zmniejszenie są znikome, dlatego musimy działać na własną rękę i szukać pomocy dalej. Grześ jest po 30 zabiegach radioterapii i oczekuje na chemie. Udało się zakwalifikować na prywatne leczenie metodą immunoterapii, które odbywać się będzie w Anglii. Trzeba to zrobić przed podaniem chemii, więc nie mamy za dużo czasu! - czytamy w opisie akcji.
Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek 2023

Może Cię zainteresować:

Przejrzyj szafy, podziel się radością. Ruszają przygotowania do Świątecznego Piekarskiego Kiermaszu Zabawek

Autor: Urszula Gołkowska

17/11/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon