III Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek już w tę niedzielę. "Podaruj uśmiech innym"

Już w najbliższą niedzielę, 17 grudnia, w godzinach 11:00 - 16:00 w Piekarach Śląskich na Placu Noblistów Śląskich odbędzie się III Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek. To już kolejna edycja wydarzenia, jakie wpisało się w kalendarz miejskich imprez. Zabawki będą rozdawane dzieciom za darmo.

Kolejna edycja świątecznego kiermaszu

Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek odbędzie się już po raz trzeci. Organizatorami imprezy jest SPI Społeczna Piekarska Inicjatywa i przyjaciele. Impreza wystartuje w niedzielę o godzinie 11:00 na Placu Noblistów Śląskich i potrwa przez pięć godzin. W wydarzeniu udział zapowiedzieli m.in. członkowie Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej KWK “Julian” i związana z Piekarami Śląskimi wokalistka Katarzyna Malżycka. Zapowiedziano wspólne śpiewanie kolęd, gorącą kawę i herbatę, pizzę i słodki poczęstunek.

Na wszystkie dzieci będzie czekać wiele prezentów, między innymi: gry, maskotki, samochodziki, sanki, rowery, puzzle, lalki, pistolety zabawkowe, dinozaury, układanki, helikoptery, samoloty i wiele innych. Oprócz tego każdy dzieciak otrzyma coś słodkiego.

- Przekazujcie tą informację swoim znajomym, prosimy również o udostępnianie informacji. Bardzo nam zależy, aby prace i wysiłek, który wkładamy w tą akcję przyniósł zamierzony cel: każde dziecko z prezentem na święta - zachęcają organizatorzy świątecznego kiermaszu.
Lodowisko w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Lodowisko w Piekarach Śląskich otwarte. Pierwsi tegoroczni łyżwiarze testowali taflę

Autor: Urszula Gołkowska

13/12/2023

Jarmarki bez napisów

Może Cię zainteresować:

Najpiękniejsze Jarmarki świąteczne w województwie śląskim

Autor: Redakcja

05/12/2023

Widzimisie zapraszają na kiermasz świąteczny

Może Cię zainteresować:

Przedświąteczne widzimisię, czyli plenerowy kiermasz w Parku Miejskim

Autor: Aleksandra Szlęzak

14/12/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon