Sportowy Mikołaj w Piekarach Śląskich. Gdzie odebrać bezpłatny bilet dla dziecka?

Wielkimi krokami zbliża się data szczególnie ważna dla wszystkich maluchów. W naszym mieście dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem i odebrać drobne prezenty. Wcześniej jednak trzeba zaopatrzyć się w wejściówkę.

MOSiR Piekary Śląskie
Sportowy mikolaj piekary slaskie

Spotkanie z Mikołajem w Piekarach Śląskich

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji tradycyjnie zaprasza najmłodszych na dedykowaną im imprezę. 5 grudnia w hali sportowej "Olimpia" (ul. Ziętka 60) odbędzie się wydarzenie Sportowy Mikołaj. W spotkaniu mogą wziąć udział przedszkolaki oraz uczniowie w wieku od 4 do 12 lat. W planie wiele konkursów i zabaw.

- Dla wszystkich dzieci przygotowanych zostanie 10 konkurencji sprawnościowych, po ukończeniu których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek od Mikołaja - zapowiadają organizatorzy.

Harmonogram:

  • godz. 16:30–16:55 – wejście do hali uczestników wraz z opiekunami
  • godz. 17:00–18:30 – konkurencje sportowe

Koordynatorzy proszą, by do hali wchodziły jedynie dzieci biorące udział w spotkaniu z Mikołajem i po jednej towarzyszącej im osobie dorosłej. Od przyszłego tygodnia będzie można przyjść po darmową wejściówkę na wydarzenie. Bilety będą dostępne w siedzibie MOSiR Piekary Śląskie (ul. Olimpijska 3) od poniedziałku 20 listopada do piątku 1 grudnia, w godz. 7:30–15:30 (z wyłączeniem sobót i niedziel). Każda osoba może zabrać maksymalnie dwie wejściówki.

Organizatorem Sportowego Mikołaja są: Miasto Piekary Śląskie, MOSiR Piekary Śląskie, WOPR Piekary Śląskie. Wspomagają ich w tym: Straż Miejska Piekary Śląskie, KMP Piekary Śląskie, GKS Transbed Andaluzja, MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie, Lecymy Durś, APN Olimpia Piekary Śląskie, UKS Champions Piekary Śląskie, J Academy Piekary Śląskie oraz Hufiec ZHP Piekary Śląskie.

Gramy dla Nikosia!

To nie koniec sportowych propozycji na najbliższy czas. Jeszcze przed spotkaniem z Mikołajem mieszkańcy mogą wziąć udział w charytatywnym turnieju. Wydarzenie ma na celu pomoc małemu Nikodemowi Boncolowi. 3 grudnia, w Hali Sportowej MOSiR "Olimpia" w Piekarach Śląskich odbędą się wyjątkowe zawody. Drużyny wezmą udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej "Gramy dla Nikosia". Opłaty wpisowe oraz datki uzbierane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji bohatera wydarzenia. Ważna informacja! Zainteresowane drużyny muszą wcześniej zgłosić chęć udziału. Rejestracja trwa do 24 listopada. Można jej dokonać, dzwoniąc pod numer telefonu: 32 768 10 10 w Dziale Promocji i Sportu MOSiR w godz. 7:30-15:30.

Nikodem Boncol urodził się jako wcześniak. Od pierwszych chwil zmagał się licznymi problemami zdrowotnymi. Dziś ma już prawie siedem lat, ale jego walka się nie skończyła. Piekarska społeczność postanowiła wesprzeć rodzinę chłopca. Do akcji może dołączyć każdy zainteresowany.

Piekary slaskie turniej charytatywny

Może Cię zainteresować:

"Gramy dla Nikosia" - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Piekarach Śląskich

Autor: Urszula Gołkowska

08/11/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon