Rodzinna sobota na terenie MOSiR-u. Świętu kolorów Holi będzie towarzyszył festiwal baniek mydlanych

Na terenie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się Święto Kolorów Holi. Organizatorzy wydarzenia zapowiedzieli, że będzie towarzyszyć mu Festiwal Baniek Mydlanych oraz Kraina Bajkowych Animacji. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Festiwal Baniek Mydlanych

Festiwal Baniek Mydlanych i Holi Święto Kolorów w Piekarach

Festiwal Baniek Mydlanych, Święto Kolorów Holi i Kraina Bajkowych Animacji a to wszystko jednego dnia. W sobotę, 8 lipca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się prawdziwa gratka dla rodzin z dziećmi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00.

- W przerwach między akcjami odwiedzi nas wyjątkowa Postać! Będzie patrolować podczas wydarzenia z małymi przerwami na oddech Chętnie zatańczy, poprzytula się i zapozuje do pamiątkowych zdjęć na tle swojej krainy - informują organizatorzy.

Podczas wydarzenia bezpłatnie będzie można skorzystać z zabaw i gier, obejrzeć bajkowe animacje oraz pokaz baniek mydlanych, a także pobawić się na dmuchańcach. Oprócz tego w sobotę, 8 lipca rozpocznie się najbardziej kolorowa impreza tego lata. Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 17:30 wystartuje wydarzenie pod nazwą "Kolor Fest Piekary Śląskie". Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość obrzucić się proszkami w dziewięciu kolorach.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła oprawa muzyczna, którą zapewnią DJ'owie. W imprezie może wziąć udział każdy - nie obowiązują limity wiekowe. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Opłata zostanie pobrana jedynie za zakupienie proszków Holi.

Holi Święto Kolorów powraca do Piekar

Może Cię zainteresować:

Holi Święto Kolorów ponownie w Piekarach. Tym razem odbędzie się na terenie MOSiR-u

Autor: Martyna Urban

03/07/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon