Holi Święto Kolorów ponownie w Piekarach. Tym razem odbędzie się na terenie MOSiR-u

Już po raz drugi w tym roku w Piekarach odbędzie się Holi Święto Kolorów. Tym razem lokalizacja wydarzenia została przeniesiona na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

UM Piekary Śląskie
Holi Święto Kolorów powraca do Piekar

Święto kolorów ponownie w Piekarach

W sobotę, 8 lipca rozpocznie się najbardziej kolorowa impreza tego lata. Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 17:30 wystartuje wydarzenie pod nazwą "Kolor Fest Piekary Śląskie". Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość obrzucić się proszkami w dziewięciu kolorach.

- Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ’ów - zachęcają do udziału organizatorzy.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła oprawa muzyczna, którą zapewnią DJ'owie. W imprezie może wziąć udział każdy - nie obowiązują limity wiekowe. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Opłata zostanie pobrana jedynie za zakupienie proszków Holi.

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment – podkreśla jeden z organizatorów polskiej edycji.

Święto kolorów w Piekarach

Może Cię zainteresować:

Holi Święto Kolorów powraca do Piekar Śląskich. Na Kopcu Wyzwolenia zrobi się kolorowo

Autor: Martyna Urban

06/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon