Holi Święto Kolorów powraca do Piekar Śląskich. Na Kopcu Wyzwolenia zrobi się kolorowo

W Piekarach Śląskich ponownie odbędzie się Holi Święto Kolorów. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję obrzucić się kolorowymi proszkami przy Kopcu Wyzwolenia. Imprezie będzie towarzyszyć oprawa muzyczna i wiele innych atrakcji.

UM w Piekarach
Święto kolorów w Piekarach

Holi Święto Kolorów ponownie w Piekarach Śląskich

W piątek, 9 czerwca przy Kopcu Wyzwolenia zrobi się naprawdę kolorowo. O godzinie 15.00 rozpocznie się kolejna edycja wydarzenia pn. Holi Święto Kolorów. Uczestnicy będą mieli możliwość obrzucić się wzajemnie proszkami w dziewięciu kolorach. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment – podkreśla jeden z organizatorów polskiej edycji.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, z której mogą skorzystać starsi jak i młodsi uczestnicy,. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Podczas wydarzenia dostępne będzie stanowisko z watą cukrową, strefa foodtrucków oraz Bazooki CO2, by wyrzucić jeszcze więcej kolorowego proszku. Kolorowa impreza przy Kopcu zakończy się około godziny 18.00.

Żarciowozy w Piekarach

Może Cię zainteresować:

Zlot Food Trucków w Piekarach Śląskich. Tym razem wydarzenie potrwa przez cztery dni

Autor: Martyna Urban

05/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon