W Piekarach ponownie otwarta zostanie pizzeria Sole. Tym razem w nowej lokalizacji

W listopadzie 2022 roku przy ulicy Jana Pawła II otwarta została nowa pizzeria "Sole". Lokal przez kilka miesięcy , serwował pizzę na cienkim cieście wyłącznie na wynos. Po kilku miesiącach pizzeria została zamknięta. Jednak ze względu na pozytywne recenzje gości, właściciel postanowił otworzyć restaurację w nowej lokalizacji.

Sole Pizza Italiana
Pizza piekary

Pizzeria Sole ponownie zostanie otwarta w Piekarach

W najbliższych dniach odbędzie się ponowne otwarcie pizzerii włoskiej "Sole". Właściciel lokalu - Andrzej Matejczyk postanowił przenieść jej lokalizację do nowego miejsca. Przypomnijmy, że jesienią i zimą pizzeria funkcjonowała w budynku dworca przy ulicy Jana Pawła II jedynie w formule "na wynos".

Pozytywne recenzje gości (według Google lokal uzyskał ocenę 4,8 ze średniej 41 głosów) zmotywowały właściciela do otwarcia Sole w nowej lokalizacji. Pizzeria zostanie otwarta w połowie lipca przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 81. Wiadomo też, że goście będą mieli możliwość zamówienia włoskich wyrobów na miejscu.

- Cały czas działamy, aktualnie lokal zmienił już swoje kolory teraz czas na dodatki i już niebawem widzimy się na miejscu! Gwarantujemy że będzie świetna atmosfera i pyszne jedzenie. Przypominamy że nowy lokal znajduje się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 81 w Piekarach Śląskich - poinformował 27 czerwca właściciel lokalu.

Przypomnijmy, że dotąd w lokalu można było zamówić kilkanaście rodzajów pizz na cienkim cieście, w tym: Margheritę, Cotto, Salame, Piccante, Formaggi czy nawet mięsną. Oprócz tego w menu znalazło się także miejsce na desery i lody na wynos.

Andrzej Matejczyk zapowiada, że w nowym lokalu nadal serwowane będą pizze, a do menu wejdą frytki, nuggetsy, desery, lody, kawa oraz lemoniada.

Nowy lokal "Sole"

Może Cię zainteresować:

Pizzeria "Sole" przy ul. Jana Pawła II już otwarta. Pierwsi klienci degustują włoską pizzę

Autor: Martyna Urban

24/11/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Sole Pizza

Kilka dni dzieli nas od otwarcia pizzerii "Sole"

Pizzeria Piekary Sole

Tłumy na otwarciu nowej pizzerii "Sole" na osiedlu Manhattan

Nowy lokal "Sole"

Pizzeria "Sole" przy ul. Jana Pawła II już otwarta

Klaps

Burgerownia Klaps przenosi się do nowej lokalizacji

Zielony Bazar w Katowicach

Zielony Bazar – dobre owoce i warzywa nie muszą być drogie

Wabi Sabi Sushi 5

Wabi Sabi Sushi, japońska kuchnia w Dąbrowie Górniczej

1 U1 A8952

Charakterne wyndliny Madej Wróbel pasują do wszystkiego!