W Piekarach ponownie otwarta zostanie pizzeria Sole. Tym razem w nowej lokalizacji

W listopadzie 2022 roku przy ulicy Jana Pawła II otwarta została nowa pizzeria "Sole". Lokal przez kilka miesięcy , serwował pizzę na cienkim cieście wyłącznie na wynos. Po kilku miesiącach pizzeria została zamknięta. Jednak ze względu na pozytywne recenzje gości, właściciel postanowił otworzyć restaurację w nowej lokalizacji.

Sole Pizza Italiana
Pizza piekary

Pizzeria Sole ponownie zostanie otwarta w Piekarach

W najbliższych dniach odbędzie się ponowne otwarcie pizzerii włoskiej "Sole". Właściciel lokalu - Andrzej Matejczyk postanowił przenieść jej lokalizację do nowego miejsca. Przypomnijmy, że jesienią i zimą pizzeria funkcjonowała w budynku dworca przy ulicy Jana Pawła II jedynie w formule "na wynos".

Pozytywne recenzje gości (według Google lokal uzyskał ocenę 4,8 ze średniej 41 głosów) zmotywowały właściciela do otwarcia Sole w nowej lokalizacji. Pizzeria zostanie otwarta w połowie lipca przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 81. Wiadomo też, że goście będą mieli możliwość zamówienia włoskich wyrobów na miejscu.

- Cały czas działamy, aktualnie lokal zmienił już swoje kolory teraz czas na dodatki i już niebawem widzimy się na miejscu! Gwarantujemy że będzie świetna atmosfera i pyszne jedzenie. Przypominamy że nowy lokal znajduje się przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 81 w Piekarach Śląskich - poinformował 27 czerwca właściciel lokalu.

Przypomnijmy, że dotąd w lokalu można było zamówić kilkanaście rodzajów pizz na cienkim cieście, w tym: Margheritę, Cotto, Salame, Piccante, Formaggi czy nawet mięsną. Oprócz tego w menu znalazło się także miejsce na desery i lody na wynos.

Andrzej Matejczyk zapowiada, że w nowym lokalu nadal serwowane będą pizze, a do menu wejdą frytki, nuggetsy, desery, lody, kawa oraz lemoniada.

Nowy lokal "Sole"

Może Cię zainteresować:

Pizzeria "Sole" przy ul. Jana Pawła II już otwarta. Pierwsi klienci degustują włoską pizzę

Autor: Martyna Urban

24/11/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon