Porodówka w Piekarach Śląskich przedstawia swoich najmłodszych pacjentów [GALERIA]

Za nami kolejny miesiąc, więc czas na prezentację maluszków, które przyszły na świat w naszym mieście. Piekarskie Centrum Medyczne pokazało efekty kolejnych sesji zdjęciowych. Zerknijcie do poniższej galerii.

Noworodki z piekarskiej porodówki

Blok porodowy w Piekarskim Centrum Medycznym przyjął kolejne mamy i ich małe pociechy. Personel szpitala ma dla nich specjalny prezent. W ramach pamiątki maluchom wykonuje się wyjątkowe, stylizowane zdjęcie. Fotografia przypomina o pierwszych chwilach spotkania z rodzicami.

- Najczęściej zdjęcia wykonujemy w drugiej dobie życia dziecka. Chodzi tutaj głównie o bezpieczeństwo naszych najmniejszych pacjentów. Noworodki bezpośrednio po urodzeniu mogą ulewać wodami płodowymi, mogą być niespokojne. Poza tym jest to czas dla Was, żebyście się poznali - informują pracownicy bloku.

Zdjęcia wykonuje się bezpłatnie. Położne same zgłaszają się w tym celu do mam. Następnie fotografie są przesyłane na maila lub inny komunikator. Dzieci mogą pozować we własnych ubrankach lub skorzystać ze szpitalnej kolekcji.

Lilianka

Może Cię zainteresować:

Maluszki z piekarskiej porodówki w wiosennej odsłonie. Zobaczcie ich sesje zdjęciowe

Autor: Urszula Gołkowska

29/03/2024

Piekary slaskie porodowka

Może Cię zainteresować:

Gdzie dobrze jest rodzić w naszym województwie? Nowy ranking wskazuje, że w Piekarach Śląskich

Autor: Urszula Gołkowska

28/01/2024

Subskrybuj piekary.info

google news icon