Ponad kilogram narkotyków znaleziono w Piekarach. W mieszkaniu ukrywał ja tarnogórzanin

Policjanci w wydziału kryminalnego w Tarnowskich Górach przejęli kilogram narkotyków. Substancje odurzające były przetrzymywane przez 33-letniego tarnogórzanina w mieszkaniu na terenie Piekar. Decyzją sądu mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu.

Narkotyki Piekary

Ponad kilogram narkotyków przejęto w Piekarach

Tarnogórscy policjanci przez wiele tygodni badali sprawę 33-letniego tarnogórzanina, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W trakcie badania sprawy poszlaki doprowadziły ich do Piekar Śląskich. Mężczyzna chcąc zmylić służby niedawno przeprowadził się do sąsiedniego miasta. Policjanci, mając niemalże całkowitą pewność, że tarnogórzanin ma ze sobą zabronione substancje, poinformowali prokuratora, który wydał nakaz przeszukania.

W piątek, 16 czerwca kryminalni weszli do wytypowanego mieszkania w Piekarach Śląskich, w którym przebywał 33-letni tarnogórzanin. Przeszukanie potwierdziło przypuszczenia policjantów, którzy znaleźli w środku sporo podejrzanych substancji. W komendzie przeprowadzone badania potwierdziły, że są to narkotyki. Dodatkowo śledczy zabezpieczyli blisko 5 tysięcy złotych.

Zatrzymany noc spędził w policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania ponad kilograma środków odurzających. Decyzją sądu trafił już do tymczasowego aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w swojej sprawie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Piekary narkotyki

Może Cię zainteresować:

Policjanci przejęli ponad 300 działek amfetaminy. Trzech piekarzan zostało zatrzymanych

Autor: Martyna Urban

19/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon