Ponad 300 działek narkotyków wykrytych w Piekarach. Mężczyznom grozi do trzech lat więzienia

Piekarscy policjanci u dwóch mężczyzn w wieku 26 i 29 lat wykryli ponad 300 działek narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani i postawiono im zarzuty. Grozi im do trzech lat więzienia.

KMP w Piekarach
Narkotyki Piekary

Do zatrzymania mężczyzn doszło we wtorek, 7 marca i środę, 8 marca. Kryminalni z piekarskiej komendy policji ustalili, że mężczyźni mogą być w posiadaniu nielegalnych substancji.

Ponad 300 porcji dilerskich

Stróże prawa zabezpieczyli woreczki foliowe z podejrzaną substancją. Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę z powiatu będzińskiego oraz 29-letniego piekarzanina. Test przeprowadzony w komendzie wykazał, że owymi substancjami są amfetamina i metamfetamina, z których można było przygotować ponad 300 porcji dilerskich.

Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za posiadanie zabronionych środków do więzienia mogą trafić nawet na trzy lata.

Turniej piłki nożnej

Może Cię zainteresować:

Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Branżowych. Piekarscy policjanci stanęli na podium

Autor: Martyna Urban

10/03/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Piekary narkotyki

Policjanci przejęli ponad 300 działek amfetaminy w Piekarach

Marihuana

17-letni piekarzanin miał przy sobie kilka gramów narkotyków

Zatrzymanie Piekary

Piekarzanin prowadził pojazd pod wpływem narkotyków

Wypadek DW911 Piekary

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Jasionowskiego z DW911

Kolizja Dw911

Zderzenie dwóch pojazdów na DW911

Wypadke Piekary

Zderzenie dwóch samochodów na DW911

Amfetmina KMP Piekary

Piekarzanin wpadł za posiadanie sporej ilości amfetaminy