Pomagamy tańcząc. Piekarski społecznik, Radosław Palacz współorganizuje charytatywną imprezę

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach już dziś - 26 marca odbędzie się impreza charytatywna pn. "Pomagamy Tańcząc". Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie. Piekarski społecznik - Radosław Palacz podjął się współorganizacji imprezy.

Pomagamy Tańcząc/ MOSiR Mysłowice
Radosław Palacz weźmie udział w imprezie charytatywnej

W niedzielę, 26 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach zostanie zorganizowane wydarzenie charytatywne pn. "Pomagamy Tańcząc". Wydarzenie wystartuje o godzinie 14.00.

- Cel jest szczytny, bo pomagamy małym i bardzo dzielnym podopiecznym Fundacji Cząstka Ciebie, między innymi 14-letniemu Kubusiowi z mózgowym porażeniem dziecięcym, 14-letniej Dominice chorej na autyzm dziecięcy, 10-letniej Alinie z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego i ponad 60-ciu innym potrzebującym - poinformowała Fundacja Cząstka Ciebie.

Bilety w cenie 20 zł można zakupić online, a w dniu imprezy wejściówki będą kosztować 25 zł. Wstęp dla osób poniżej 12 roku życia będzie bezpłatny. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym fundacji.

Imprezę współorganizuje Radosław Palacz

Jeden z organizatorów wydarzenia zapowiedział obecność w trakcie wydarzenia piekarskiego społecznika - Radosława Palacza. - Radziu nie mógł przejść obojętnie koło Naszego wydarzenia. Tak więc 26 marca przygotujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii, bo popularny Brodacz również będzie bawił się ze wszystkimi i pomagał - ujawnił współorganizator.

W trakcie wydarzenia odbędą się również: maraton zumby, animacje dla dzieci, loteria oraz konkursy z nagrodami, animacje dla dorosłych, wspólna zabawa z gwiazdami, występy artystyczne. W hali MOSiR wystawione zostaną również stoiska z voucherami oraz niespodziankami.

Plac Noblistów Piekary

Może Cię zainteresować:

Podsumowanie Świątecznego Kiermaszu Zabawek. "Inne miasta będą nas naśladować"

Autor: Martyna Urban

19/12/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon