Pijany piekarzanin wybrał się na przejażdżkę hulajnogą. Otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. zł

15 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Trzeźwości. W ramach akcji policjanci z Piekar Śląskich kontrolowali trzeźwość kierowców, rowerzystów i użytkowników hulajnóg. Jednym z takich osób był 23-letni piekarzanin, który w stanie nietrzeźwości wybrał się na przejażdżkę hulajnogą.

KMP w Piekarach
Mandat za jazdę po pijaku hulajngoą

23-letni piekarzanin kierował hulajnogą w stanie nietrzeźwości

W sobotę, 15 kwietnia w ramach akcji Światowy Dzień Trzeźwości piekarscy policjanci kontrolowali stan trzeźwości uczestników ruchu drogowego. Mundurowi badali alkomatem zarówno kierowców samochodów, jak i rowerzystów i użytkowników hulajnóg elektrycznych.

Tuż po północy uwagę policjantów zwrócił kierujący hulajnogą elektryczną piekarzanin, który jechał po ulicy Oświęcimskiej. Po zbadaniu alkomatem 23-letniego mężczyzny okazało się, że korzysta z hulajnogi elektrycznej będąc w stanie nietrzeźwości (stan powyżej 0,5 promila).

23-letni piekarzanin otrzymał mandat w wysokości 2500 tysiąca złotych. - W Światowy Dzień Trzeźwości 2,5 tysiąca zł mandatem ukarany został 23-latek z Piekar Śląskich, który wybrał się w podróż będąc w stanie nietrzeźwości - informują policjanci z komendy miejskiej w Piekarach.

Pijany kierowca autobusu w Piekarach

Może Cię zainteresować:

Dwaj pijani obcokrajowcy zostali zatrzymani przez policję. Jeden z nich kierował autobusem

Autor: Martyna Urban

11/04/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon