Piekarzanka nagrała swój debiutancki kawałek. Klip do utworu nakręcono w Anglii

W maju miała miejsce premiera pierwszego utworu piekarzanki - Agaty Karmusik pt. "Londyn". Kawałek ma promować kanał "RazemPełnymGazem", na którym piekarzanka wraz z mężem opowiada o życiu w Wielkiej Brytanii.

Agata Karmusik
Agatt Premiera

Nowy kawałek piekarzanki Agaty Karmusik już dostępny

12 maja 2023 roku w serwisie YouTube odbyła się premiera pierwszego utworu Agaty Karmusik działającej pod pseudonimem "Agatt". Kawałek pod tytułem "Londyn" jest promocją kanału "RazemPełnymGazem" prowadzonego przez piekarzankę i jej męża w serwisie YouTube. Małżeństwo opisuje, jak wygląda życie w stolicy Wielkiej Brytanii i dzieli się z widzami ciekawostkami. Ponadto tytułowy "Londyn" to symbol, który miał zobrazować imigrację.

- Powietrze pachnie inaczej dziś niż w te dni. Wciąż myślę, ile znaczę tu dla Ciebie dziś. Smak chleba trochę inny, bo tu jest Londyn. Przemierzam teraz Anglię, w planach jest Madryt - śpiewa Agata Karmusik.

Artystka zapowiedziała, że w najbliższych miesiącach ukaże się kolejny kawałek, a jej pierwszy utwór jest zapowiedzią jej działalności twórczej. W klipie, który został nagrany pod kawałek wystąpiła artystka wrazem ze swoim mężem Łukaszem Karmusikiem.

Polsko-brytyjski artysta o piekarzance

O kawałku Agaty Karmusik napisał polski artysta mieszkający w Wielkiej Brytanii - Adrian Black, który pochwalił początki działalności artystycznej piekarzanki.

- Agata, osoba bardzo charyzmatyczna, która postanowiła wejść na dobre do świata muzyki. Tak naprawdę, jak wiele osób które przez studio się przewinęły aby “spełnić marzenie” i nagrać ten jeden utwór, Agata dała się porwać muzyce. Przy naszym pierwszym spotkaniu, które było bardzo energetyczne zrealizowaliśmy jeden utwór o nazwie “Londyn” - wyjaśnił.

Sonia Maselik

Może Cię zainteresować:

Nowy utwór Sonii Maselik już dostępny. Teledysk do singla został nakręcony na Maderze

Autor: Martyna Urban

02/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon